cis_lapy_logo
mops_lapy_logo
vita_familiae_lapy_logo
Witamy na naszej stronie
Centrum Integracji Społecznej "Przystań" w Łapach realizuje Projekt, którego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie na otwartym rynku pracy mieszkańców Miasta i Gminy Łapy poprzez zatrudnienie socjalne. Zachęcamy  do zapoznania się z Projektem i działalnością Centrum oraz zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Koncert z okazji 102. Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2020-11-09

Z okazji 102. Rocznicy Odzyskania Niepodległości zapraszamy do udziału w koncercie on line na kanale You Tube i Facebooku parafii pw. Świętego Krzyża w Łapach. Transmisję na żywo rozpoczniemy po Mszy Św. w intencji Ojczyzny o godz. 15. Koncert składał się będzie z utworów instrumentalnych i pieśni patriotycznych związanych z walką o odzyskanie przez Polskę niepodległości. Wykonane zostaną utwory skomponowane specjalnie na potrzeby tego koncertu, jak i te dobrze znane i lubiane.

Po raz kolejny będziemy mieli możliwość usłyszeć Agnieszkę Skawińską, której towarzyszyli będą Bożena Belcarz oraz Maciej Łyżkiewicz.

Transmisja on line da nam możliwość włączenia się w ogólnopolskie obchody Święta Niepodległości, które w tym roku mają odmienny charakter.

Koncert dzięki dostępności w internecie, spopularyzuje muzykę patriotyczną nie tylko wśród mieszkańców Łap, ale wszystkich internautów zainteresowanych uczczeniem Święta Niepodległości.

 

Dofinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku

koncert-11listopada-2020_jpg.jpg
Siedziba CIS w Łapach
adres
ul. Chełmońskiego 2
18-100 Łapy
Udzielamy także informacji
telefon
tel. 691 533 804
email
e-mail: biuro@cislapy.pl
Podoba Ci się artykuł, poleć innym!